Серед знаменитих вчених були люди з аутизмом. Не можна точно перевірити чи так це було насправді.
Наприклад, Альберт Ейнштейн насилу вступав в контакт з іншими людьми. Він погано вчився в школі, відчував труднощі у вираженні думок. Майбутній вчений не міг знайти роботу, так як не любив спілкуватися з людьми. Він не міг терпіти дотики людей.
До відомих людям аутистам відноситься Моцарт. Йому, як і багатьом аутистам, була властива відсутність міміки. Були стереотипні рухи руками і ногами. Він володів чутливим слухом, занадто різкий і гучний звук викликав больові відчуття. У Моцарта часто змінювалося настрій. Незважаючи на аутистичний розлад, він став видатним композитором.
Є відомості, що Чарльз Дарвін страждав аутизмом. Він любив проводити час на самоті з дитинства. Йому не подобалося спілкуватися з людьми, він захоплювався писанням. Контакт з іншими він підтримував за допомогою писання. Його захопленням було колекціонування різних предметів. Стереотипії в русі характерні для Дарвіна. Але він був геніальним людиною і створив еволюційне вчення, якого дотримуються досі.
Відомий режисер Стенлі Кубрик страждав аутистичним розладом. У нього був синдром Аспергера. На знімальному майданчику він часто поводився грубо, зациклювався на дрібницях.
Томас Джефферсон – колишній президент Сполучених Штатів Америки був хворий на аутизм. Він не був адаптований до соціальних контактів, йому ледве вдавалося спілкуватися з людьми, погано виступав перед аудиторією, для нього це було важко. Його дратували гучні звуки.
Раніше аутизмом не займалися фахівці, так як зараз. Це захворювання досить молоде, але зараз є способи його діагностики і успішного лікування. Зараз за дітьми-аутистами з раннього дитинства ведеться спостереження. Проводяться сучасні способи терапії.
Немає коментарів:
Дописати коментар